Köpek Sahipleneceğim Ama Okula Erken Saatte Gidip Geç Gelicem Bana Isınır Mı ?

sevvaldemir

annem evde olacağı için beni takmaz falan öyle şeyler olur mu bu arada cinsi golden

2 CEVAP

dollfacepersian

Size ısınıp ısınmayacağından ziyade köpeğinize siz okulda iken anneniz mi bakacak? Yavru ise tuvalet eğitimi, temel itaat eğitimi gibi konularla kim ilgilenecek? Anneniz köpeğin büyüyene kadar her yere tuvaletini yapıp eşyaları kemirip sizi ısırıp rahatsız edeceğinin bilincinde mi ayrıca?

Cldkgkcs

Sizi takmaması gibi birşey olmaz onun ihtiyaçları belki aksayabilir