Köpeğimin Cinsi Ne?

07eknc

Arkadaslar yeni bi köpek edindim ama cinsi konusunda kararsız kaldm. Sürekli araştırmama rağmen birşey bulamadm. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

7 CEVAP

guineapigela

Pek bircinse benzetemdim sokak kopegi kirma bir cinse benziyor

Sahsimuhterem

Yine renge bakıp sallamış arkadaşlar bu renk her köpek ırkında var sokak melezi olması ihtimal tabi bir yetiştiriciden alsaydınız ırkını sormazdınız diye düşünürek cevap veriyorum.
Sokaktaki köpeklerin belli bir ırkı yoktur anne babadan biricins bile olsa diğeri sokak köpeği olunca bir ırk sözkonusu olmaz melez denir.

Rottweilera benziyor

kedi72111

Bende ona benzettim

Alicveben

Labrador ve Rottweiler kırması gibi

Sokak köpeği Rot kırması

Rottweiler ama kırma