Kedim İçin En İdeal Şampuan Ne Markadır.ve Ne Tür Önerirsiniz.teşekkürler.

Kedime şampuan arıyorum.Fakat uzun süreden beri bulamıyorum.Tavsiye eder misiniz şampuan yoksa yıkamak mı daha iyidir.Eğer bildiğiniz şampuan varsa lütfen bana biletiniz.Teşekkürler

3 CEVAP

kedilerim2018

kedinizi a normal kirlenmediği sürece yıkmayın .

Feronia

Kediler zaten kendi kendilerini temizleyebilir. Üzerine yağ gibi temizlemesi zor veya yalaması zararlı şeyler dökülmedikçe yıkamanızı önermem. Şampuan önerim Perfect Wash.

melikealgin

Ben kendini cok pisletirse yıkıyorum.Bebe şampuanı kullanıyorum zararı olmuyo