Kedim Sarılık Oldu. Tecrübesi Olan Var Mı?

Jellybean

Kedim 1 aydır iştahsızdı, kan testi yaptık trombositleri çok düşük çıktı. Tedaviye başlamamızdan 1 hafta sonra, yani dün sarılık başladı. Gece kulak içindeki sararmayı fark edip veterinere koştum hemen tedaviye başladık. Veteriner umutsuz konuşuyor, her şeye hazırlıklı olun dedi. Fip değilmiş ama iyileşme şansı azmış. Bu konuda bilgisi olan var mı nolur yardım edin.

21 CEVAP

cunoankk

Benim kedim 2 kere sarılık oldu iyileşti şimdi 3 kere başladı sarılıgi

Merhabalar benim kedim uzun zamandır mutsuzdu 1 ay felan oldu. Evde dişi büyük kedimmvar 1 yaşında ben ondan dolayı mutsuz olduğunu düşünmüştüm sonra birgün sarardığını farkettimmdirek hastaneye gittim sonra gittiğim yerde serum felan verdiler 2.gün tekrar gittim şeker yüklenesi yapıldı ama karnı şişmeye başladı ve hali yoktu artık bende hemen başka bir yere götürdüm orada röntgen cektiler sıvı ile dolmuştu cok halsizdi yarın başka bir tedaviye başlıcaklae ölme oranı yüksek ama sizin kediniz kurtuldumu ben cokk üzüldüm onu öyle görünce

Snzlc

Allah yardımcınız olsun umarım iyileşir

FfUuRrKkAaNn

soruyu soralı 3 yıl olmuş kediniz iyileşti mi

Merhabalar benim kedim uzun zamandır mutsuzdu 1 ay felan oldu. Evde dişi büyük kedimmvar 1 yaşında ben ondan dolayı mutsuz olduğunu düşünmüştüm sonra birgün sarardığını farkettimmdirek hastaneye gittim sonra gittiğim yerde serum felan verdiler 2.gün tekrar gittim şeker yüklenesi yapıldı ama karnı şişmeye başladı ve hali yoktu artık bende hemen başka bir yere götürdüm orada röntgen cektiler sıvı ile dolmuştu cok halsizdi yarın başka bir tedaviye başlıcaklae ölme oranı yüksek ama sizin kediniz kurtuldumu ben cokk üzüldüm onu öyle görünce

hnd736

Merhabalar,çok geçmiş olsun umarım iyileşmişlerdir.
Benim kedilerimden biri şuan sarılıktan dolayı yoğun bakımda. İki gün önceye kadar sadece haksizlik vardı dün gece çok kötü gördüm ve veterinere götürdüm biraz sarılık vardı bugün daha çok arttı. Aşırı korkuyorum internette çok bilgi yok olanlar ise çok korkutucu.