Pişmiş Sucuk ?

melikealgin

Kedim pişmiş sucuk yedi çok az bi sorun olur mu ?

7 CEVAP

AyseBerraAydin

Tabiki de olmaz niye olsun ki. Normal et abartmayin lütfen bir de pişmiş yani...

Elifoo

Bir kere yemeyle bir şey olmaz fakat salam sosis sucuk gibi etler normal et değil işlenmiş gıdalardır. Bizim için bile o kadar sağlıklı değilken baharatlı olmaları vs diğer etkenler sebebiyle yavrucaklara verilmemesi gerekir. Ama siz yine de rahat olun bir kereden bir şey olmaz, bundan sonra dikkat edersiniz :)

melikealgin

Yok yok turp gibi :)

mustafaparlak

1 kereden bence de bir şey olmaz ama sürekli tekrarlanırsa kesinlikle size sorun çıkaracaktır.

melikealgin

Icinde bi suru baharat var niye verdin dedi arkadaşım içime kurt düştü.Bi de normal kasap sucuğu yani yalvardı vereyim diye kıyamadım

AyseBerraAydin

Biraz geç oldu ama :D yok bişey olmaz merak etmeyin zaten 2 gün oldu birşey olmadı değil mi

melikealgin

Market degil kasap sucuğuydu guvendigimiz bi yerdi ama yine de kurt düştü tabi :) et çok sık vermiyorum zaten teşekkürler