Parazit Ve Asilar

Ozgea

Arkafaslar merhaba ben 3 gun once 20 25 gunluk bir kedi sahiplendim. Bu parazit dokme ve asi icin nekadar beklemem gerek bana bilgi verebilir misiniz?

4 CEVAP

aslisrkyy

2 ay diye biliyorum tırmığın yavrularının aşılarını 2aylıkken yaptırdık ama belki daha önce de yaparlar yine en iyi bilgiyi veterinerlerden alabilirsin bence

Ozgea

Tesekkurler asli :)

KamerOg

Anne sütü koruyuculuğunda uzak yani annesiz bebekler için mutlaka 3 haftayı geçince 3 gün ara ile 3 kez 3 - 4 damla kadar kontil yada sitrax verin.Ben sürekli annesiz kedi köpek yavrusu büyüten biriyim,bulan bana getirir ve bu uygulamayı mutlaka yaparım.2 aylık oluncada aşılarını yaptırırım.

Ozgea

Kedi Sut tozu aldim ama nekadar faydasi olur bilmiyorum
Kalsiyum destegi nasil verebilirim bu kedicige geldiginde kotuydu baya ama iyilestirdim simdi hareketli cok ve istahi acik goz capaklanmasi bitti darbe almis sanirim yaralari vardi iyilesti. Onun icin daha ne yapabilirim soyleyin hemen yapiyim cok seviyorum minigi.