Kedimi Nasıl Tasma Ya Alıştıra Bilirim?

Kedim tasma ya alışmıyor nasıl alıştıra bilirim? Kalın Yazı

5 CEVAP

Mukaddess

Çoğu kedi için normal bir durum bu zaten.. Neden tasma takmak istiyorsunuz ki ?

Ilhanaksoy61

Kedini tasmaya alıştırmak istiyorsan siyam cinsi kedi alacaksın ama onlarda zaten seni iki ay içinde benimseyeceği için tasma takma na gerek kalmaz boyunluk alabilirsin belli olması açısından

Gamzeakann

Bir süre tasmayı takıp evde öyle gezmesine izin verin onunla yürüyebilceğini anlasın. Alışması için bir süre de yakın çevrenizde gezdirin zamanla alışcaktır

Kedim tekir ve herkes sokak kedisi sanıyor

Teşekkür ederim hepinize