Sokakta Bulduğum Kedi Sizce Gelişim Göstermiş Mi?

Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta göl kıyısına terk edilmiş bir kedi buldum. Çok zayıf düşmüş ve henüz süt alması gereken bir kediydi. Eve alamadım babaannemin evinde olduğum için istemedi biz de arka bahçede bakmaya çalıştık. Annemler kedi hasta deyip duruyor ama sadece görüntüsüne bakarak bence değil çünkü çok sevecen ve hırslı. İlk resimdeki kedinin ilk hali ve son resimde son hali nasıl sizce bir sorun var mk? Kediyi bugün yıkamadan temizlemeye çalışacağım.

11 CEVAP

eğer istemezlerse sahiplenmek isterim

Evet bazen görüntüden kedinin saglikli olup olmadığını anlasilabilir ama sadece yeterli değildir dediğiniz gibi. Saglikli gıbı gözüküp bir anda kaybettiğim kedilerim oldu aynı zamanda hasta olduğu çok net gözüküp kaybettiklerim gibi.. Yemesi içmesi yerindeyse en önemli kriter oncelikle o bence. Yiyip içmeyen bir hayvanda sıkıntı kendini belli ediyor cunku biraz güçlenmesi lazım kedicigin küçük olduğu için sık sık yemek yemesi lazim saatlerin arası çok açık olmamalı bence duzenli beklenmeli ayrıca veteriner vitamin isyan açıcı falan verebilir goturdunuz mu götürme durumunuz var mi? Sağ sadece sut yani vermemeniz öneririm özellikle inek sutu inek sutu verilcekse bile sulandirilarak verin ishal olup bir de onunla uğraşların yavru zaten bünyesi zayıf gözüküyor. Bunun dışında yumurta yoğurt verebilirsiniz bence kemik suyu. Yaş mama yiyor galiba. Veterinere giderseniz daha iyi olacağını düşünüyorum inşallah iyileşir güzelce büyür burdan da yuva ararsınız veya siz sahiplenirsiniz belki de ...

Bu hafta universiteye gidecegim derslerim basliyor. Vererinere goturmeye calisacagim. Dediğiniz gibi yemesi çok iyi. Zaten babaannem yoğurt tatlı su balığı yumurta gibi besinlerle bakar mamayı bilmez çok. Ben gittikten sonra ona bırakacağım. Eğer bakamazsa annemler kendi kedimin yanına kabul ederse onlara bırakırım. Yani çok yiyor maşallah. Her hangi bir sıkıntı olmadı. Çok teşekkür ederim ☺️

kayserideyse

Evet keşke daha fazla kalabilsem ve toparlanmasını izlesem onu çok sevdim. Ama gitmek zorundayım ne yazık ki. Uygulamayı indiremiyorum şuan internetim yok yarın bakarım. İletişimi kesmeyelim lütfen

Ne yazık ki Kayseri’de değil. Bursa Gölyazı mahallesinde yavrumuz. Eğer Bursa’dan veya Karabük-Safranbolu dan ilgilenen olursa ilgilenirim.

Ne kadar güzel bakıyorsunuz yerini de hazirlamissiniz neredeyse @Adreamerchaser
@edanurdaylak bla bla diye bir uygulama varmis eğer bakarsanız belki kayseriye gelen birileri olur onunla sahiplenebilirsiniz yavruyu

bakarım bir olursa alrım kış geliyor belki dışarda kalabilir

yüzünün net resmi yokmu acaba

Var atabilirim size

Burdan gönderilmiyor nerden atabilirim size?