Her Yer Kum Oluyor

HamdiKeskin

3 aylik tuxedo smokin cinsi bir kedim var odayi daha 2 gun once supurdum ama odanin her yeri kum oldu 2 gunde bir odayi supurecekmiyim yoksa baska bir yolu var cok zor oluyo lutfen yardim edin kum heryere dagili tuvaletimiz kapali oldugu halde herhalde ustundeki kumlar dagiliyor herhere lutfen yardim.Cevaplariniz icin tesekkurler

19 CEVAP

melikealgin

Onu engellemek mumkun degil bence.Anca kalın taneli kum kullanmak gerek o da fazla koku yapıyo.Ben her gun supuruyorum evi mecbur

Cldkgkcs

Paspas kullanın

Zynpkck

Siz yine iyisiniz biz hergün süpürüyoruz yine kum yine kum hayır kumu bu kadar dağıtacak ne var anlamıyorumki sanırsınız tünel kazıyo :D

Kimsecik

Benim bir kedim resmen kum kabından dışarı kazıyor kumu her gün kum ev paspas var önünde ama paspas o kadar kum oluyorki diğer kedim paspası tuvalet olarak kullanıyor deli oluyorum ama çaresini bulamadım üstelik kapalı kum kabı.Tuvalaetini yapması 1 dk kazma kqapama 10 dk üşenmiyorda mübarek!