Her Yer Kum Oluyor

HamdiKeskin

3 aylik tuxedo smokin cinsi bir kedim var odayi daha 2 gun once supurdum ama odanin her yeri kum oldu 2 gunde bir odayi supurecekmiyim yoksa baska bir yolu var cok zor oluyo lutfen yardim edin kum heryere dagili tuvaletimiz kapali oldugu halde herhalde ustundeki kumlar dagiliyor herhere lutfen yardim.Cevaplariniz icin tesekkurler

19 CEVAP

kedilerim2018

Bi milyoncularda çim pas pas satılıyor.onlardan kestirdigime.hazir paspastan uyguna geliyor.

busegzltt

Bence mutlaka kedi paspası alın kumlara büyük ölçüde yardımı dokunuyor

Mukaddess

Kumdan kaynaklı olabilir ama en kalitelisinde bile evin içine dağılma oluyor malesef ayaklarina kazarken yapısıyor ondan dolayi eve dağılıyor aslında önüne paspasta koyun oda bir nebze engelliyor ama hiçbir yöntem tam anlamıyla bitirmez bu durumu belki her tuvaletini takip edip ayaklarını kontrol edebilirseniz azalabilir bu sorun ama oda biraz zor.

ben kedi tuvalet kabının altına bir bez seriyorum onun dışına da paspas koydum hiç çıkmıyor kum yapın derim paspas koymasanızda olur yada kum kabının boyutunun büyütün derim

HamdiKeskin

Ben zaten tuvaletin onune bir paspas halifleks gibi bisey koydum yarari oldu gibi ama yinede tum odaya dagiliyor

HamdiKeskin

Bence ayagindan daha cok ustune yapisiyor

Reyhankoca

Kedi yavru olduğu için ayaklarına cok yapiisyordur.4 tane 1 aylık kedilerim var hepsi cok kum döküyor gün de 3 defa bile süpürüyorum. Ama anne kedimiz kumu dağıtmıyor

cakil19921

Bence kedinizin tuvaletini banyonuza koyun hem temizlemesi daha kolay zaten onlar cok akillilarr hemen kavrarlar yoksa evininiz kum olucak ondan dolayi banyonuzda daha iyi olucak

banyoya daha fazla yapışıyor ve orayı temizlemek daha zor ben bu yaz balkona koydum zaten odada kediyle ikimiz kaldığımız için pek sorun olmuyor odayı günde bir süpürüyorum hatta günde 2 kere falanda olabiliyor 5 dakkayla bir şey olmaz

HamdiKeskin

Ben tuvaleti banyoya koymustum ama bencede oranin temizlenmesi daha zor ve tum banyoyu kokutmustu

HamdiKeskin

Balkona koymak aklima geldi ama bizim ev zemin kat ve sadece arka tarafta balkon var tum apartmanlarin arasinda bahceler olur ya oyle biyer birde bizim arka bildiginiz gibi degil kedi ulkesi var arkada bir suru kedi var bahcelerde filan geziyolar oraya koysam tuvaleti cook rahat olur ama tuvalete gittigi zamam bir kediye takilip gidebilil bizim balkon kacmaya musait balkondan kacabilir o yuzden oraya koymadim

HamdiKeskin

Sizce o internette satilan paspaslar ise yararmi

HamdiKeskin

Ne yapsam bilemedimmm

HamdiKeskin

Aslinda olabilir baska fikri olan varmi

ryuusensei

Kedinizin tuvaleti açıksa gerçekten baya dökülebiliyor.Ben balkon kapısının önüne koyuyorum hem balkon açık olduğu için kokmuyor. Önünüde paspas sererseniz hiçbirşey olmaz. Birde bi yerde küçük faraşlı süpürgeler var onlardan kullanabilirsin her gün süpürmekten daha kolay oluyor.