Kedi Mama Önerisi

absefer

Merhaba,
1 yaşına giren kedime fiyatı uygun ve sağlıklı mama arıyorum.. 12 ay boyunca Royal canin kitten ile beslendi. Şimdi yetişkin mamaya gecmemiz lazım ancak son döviz kurları artışı sonrası mamalar iyice pahalandi. Kedimize özenle bakıyoruz aşıları sürekli kontrolü her şeyi dört dörtlük. Yine de mama konusunda fiyatı sıkıntı etmem ancak bu aralar maddi olarak zorda olduğumuz için fiyat konusunda uygun olan mama arayışına geçtim. Bunda çok ucuz davranip sağlık problemi yaşamasını istemem. Kısacası hem sağlıklı hem fiyat konusunda mama önerilerinizi bekliyorum. Royal canin, hills, sanabelle'yi fiyat ve uygunluk olarak araştırdım başka önerilere açığım. Felicia adlı bir mama var bu nasıldır?

4 CEVAP

Feronia

Profine ile Proline'ı karıştırmayın bu arada. Önerdiğim Profine.

Mayis1

RC, hills, proplan alıp paranı çöpe atma. Proline, matisse daha uygun fiyatlıdır. Orta kalitede bir mama

Feronia

RC, ProPlan, Hill's konusunda katılıyorum.

Applaws öneririm. Profine veya Brit Care de alabilirsiniz. Daha uyguna da Go!, Sanabelle, Exclusion, Bozita, Matisse alabilirsiniz.

gulsaha

Hem uygun hemde içeriği iyi olsun diyorsanız golosi öneriyorum. Fiyatına bakarak önyargılı yaklaşmayın bence. Bir kaç veteriner arkadaşla görüşüp içeriği nasıl olmalı diye arastırıp içeriği güzel olarak bulup kullandığım bir mama. şiddetle tavsiye ediyorum