Lütfen Bakın

Sizce hills marka mama nd royal canin pro plan kadar kalitelimi çünkü fiyatı aynı

2 CEVAP

ursaminor

Bir mamayı kaliteli yapan şey nedir? İçeriğidir. Yani ilk 5 içerikten (özellikle ilkinin ve) toplamda en az 3 tanesinin löp et olması (türevi, unu vs. değil). Bu saydığınız mamalar bunu karşılıyor mu? Hayırsa, kaliteli değildir. Kalite ölçümünüz fiyat olmasın rica ederim.

Mayis1

Hills,proplan,RC gereksiz pahalı ve çok da kaliteli olmayan mamalar.