Kedim Kusacak Gibi Oluyor

esma6363

Arkadaslar ben bi kedi aldm başkasindan bikere az kustu şimdi kusacak gibi oluyo aldğm kişiyi aradım niye boyle diye yıkadınızda kurulamadinizmi veya neyle ykadnz dedim çamaşır sodasiyla iyice temiz olsn diye yıkadım tam durulayamadim dedi sizce üşütmüşmü yoksa kendini yaladğı için midesinde sorunmu oluşmuş ani bi hareket yaptğnda öğ lüyo fikri olan yazsn ltfen

9 CEVAP

FarraigeXVIII

Çamaşır sodasıyla kedi mi yıkanır ya

FarraigeXVIII

Anlayamadım kedinizi çamaşır sodasıyla mi yıkadınız

FarraigeXVIII

Size veren kişi mi yıkamış

FarraigeXVIII

Şimdi bilemedim midesindeki tüylerden dolayı mı sodadan dolayı mı

FarraigeXVIII

Siz kedinizi iyice bir durulayın hala yaşsa kurutun makineden çok korkuyorlar ama havalar da soğudu tüy yumağı kusmaya çalışıyor da olabilir

Cldkgkcs

Allah akır fikir versin de ! Sırf masumlara bari zararları dokunmasın şu insanların

Friolero

Çamaşır sodasıyla mı yıkamış¿¿

Aman yarabbim.

esma6363

Ben yıkamadim aldigim kişi yıkamıs veterinere gotrdum soğuk almış diye kusacak gibi oluyomus burnuda sodadan dolayi yara olmus

esma6363

Parazit oluşmuş midesinde oyuzden