Kedim Kusacak Gibi Oluyor

esma6363

Arkadaslar ben bi kedi aldm başkasindan bikere az kustu şimdi kusacak gibi oluyo aldğm kişiyi aradım niye boyle diye yıkadınızda kurulamadinizmi veya neyle ykadnz dedim çamaşır sodasiyla iyice temiz olsn diye yıkadım tam durulayamadim dedi sizce üşütmüşmü yoksa kendini yaladğı için midesinde sorunmu oluşmuş ani bi hareket yaptğnda öğ lüyo fikri olan yazsn ltfen

2 CEVAP

gulsaha

Çamaşır sodası nedir yahu? sinirlenmemek elde değil..
Kedi kusmasından normal şartlarda korkmamak gerekir diye biliyorum. Kedinizin kusmuğunda tüy varsa korkmayın yuttuğu tüylerdir yemesine biraz dikkat edin ve macun kullanıp taramaya özen gösterin. Yok kusmukta tüy yok bunun yanında ishal ateş gibi belirtiler de varsa acil bir veterinere götürün

srplzngl

Katiliyorum, baska belirtiler de varsa vakit kaybetmeden veterinere goturun. Kedilere banyo yaptirmak basli basina hatayken sodyum karbonat gibi bir kimyasal kullanmak nasil bir dusuncesizlik?