Kısırlaştırılmış Kedi Mamasi

Pnck41

Arkadaşlar kedimi kisirlastirdim mamasi şu an matisse somonlu ve ton balıklı ama mama bitiyor ve butcem matisse kısırlaştırılmış mamaya yetmiyor çünkü 72 tl ve benim butcem 55 tl ona da matisse somonlu ve ton balıklı uyuyor arkadaslar öğrenciyim maddiyatim uymuyor kedim de zayif bir kedi ne yapmalıyım yardimci olursaniz sevinirm.

5 CEVAP

emrezrtrk

Ben de kedimi yakın zamanda kisirlastirdim bizde matisse kullanıyoruz veteriner bize de kısırlaştırılmış mama kullanın dedi.Bende içeriğine baktım kısırlaştırılmış olanın yag oranı azaltılmışdı.Matisse bile zamlanmis bilmiyorum ben de nasıl yapacam ama bilmiyorum inşallah bir yolunu bulursunuz

Mayis1

********* da sepette indirim falan da oluyor. 10 kiloluk alırsanız uyguna gelir

Pnck41

Uygun bildiğiniz bir site var mı ya *********** da 72 tl idi petlebide stokta yoktu

ryuusensei

prochoice önerebilirim 15 kg mama yaklaşık 200 liraya denk geliyor. Hem uzun süre gider hemde bütçenize görede baya iyi. 2 kilosu bazı sitelerde 50 lira.Bütçenizi daha fazla zorlarsanız içeriği daha iyi bi mama alabilirsiniz.

aleyn

************da bikaç satıcıda var kısırlaştırılmış olanı uygun fiyatta ve ücretsiz kargo ile bi bakın.