Kopegimin Cinsi

Sedef2626

Kopegimin cinsi nedir

9 CEVAP

Rottweiler

Sedef2626

Rot icin yuzu cok uzun degilmi

Kimsecik

rengine bakmış rot demişsiniz pincer demediğinize şaşırdım :) sokak köpeği bu. melez yani

ecedalin

Köpüsünüz rot , sokak melezi yani daha doğrusu sokak köpüşü

Sedef2626

Sokak kopegi ne oluyo onlarin cinsi yokmu

Kimsecik

Belli başlı üretilen özel korunmuş ırkların haricinde kalan melez cfinsi belli olmuyan köpeklşer oluyor sokak köpekleri yani ne kurt köpeği ne rot ne pitbul karma ırk sokak köpeği belli başlı bir ırkla alakası yok zaten sokakta ırkının korunması mümkün değil bir köpeğin cins bir köpek sokağa bırakılsa ilk çifleşmede yavruları melezleşir ırk özellikleri ortadan kalkar.Herkes kedimin cinsi ne köçpeğimin cinsi ne diye soruyor sokaktan alınan hayvanlar evden kaçmış yada terkedilmiş bir ırk değilse melezdir hepsi hangi ırk diye sormanın mantığı varmı?

Sedef2626

Ben hayvanlari cok sevdigim icin bakiyorum seviyorum onu ayrica cok akilli sadece cinsi ne bunun diye bana sorduklari icin srdum yoksa bi onemi yok benim icin. Sormaninda bi mantiksiz yanı oldugunu dusunmuyorum

Sedef2626

Vet. av kopegi dedi benzetemedim birazda oyuzden sordum

Alicveben

Rottweiler kesinlikle bendede var aynısı