?????? Hangisi

Tikih

Merhabalar kedimi yıkamak istemediğim için bir ürün aldım . Kedi pislendiğinde üzerine sıkılıyor. Ve sonrasında bir mendille temizleniyor . Içindekiler : alkol dep ve kekik yağı . Sizce kedime bir zararı olur mu ? Yıkamak mı yoksa bu ürünü mü kullanmak ?

8 CEVAP

balinannesi

Kediniz çok mu kirleniyor sokakta mı geziyor? Eğer evdeyse ben hiç yıkamıyorum tertemiz kendilerini sürekli yalayarak temiz tutuyorlar zaten bence yıkamayın :)

içinde ne olduğunu bilmiyoruz belki zararlıdır bence sen yıka sıcak ortamda kurur zaten en iyisi yıkamak kimyasal madde zararlı bence yıka

Tikih

Evde fakat üstü tavuk yağı oldu . Beyfendi tencereye atlayınca üstü ful yağ oldu. Ben kuruttum ama çok kokuyor malesef . Bu ürünün içindekileri biliyorum . Zaten yazdım . En iyisi yıkayım

aynn yıkayın

Zynpkck

Bende kullanıyorum bazen patilerine kum yapışıyo yumuşatmak için sıkıyorum ama sonra bebek ıslak mendiliyle siliyorum bence bi sorun çıkarmaz sonuçta uçucu şeyler havalar soğumaya başladı o yüzden yıkasanda çok dikkatli ol

Tikih

Teşekkürler

Tikih

Teşekkür ederim . Şimdilik bu ürünü sıkacağım. Koku geçmezse yıkarım

balinannesi

Bir önerim olabilir bebek pudrasını kullanabilirsniz ben küçükken yaramazlık yapınca kirlenen yağlanan tüylerine bebek pudrası döküp elimle ovuşturuyodum tüylerini daha sonra tarıyordum çok güzel oluyordu