3 Aylık Kedim İçin Kuru Mama Önerisi Acil Bonacibo?

SenanurKsl

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır kedim bizimle hep evde yaptığım yaş mamaları yedirdim şimdi kuru mama yediricem ilk defa alıyorum öğrenciyim normalde bu siteden kampanyalı proplan tavuklu ve pirinçli alıcaktım siparişte sıkıntı çıktı suan bu fiyatıyla onu alamıyorum başka bir siteden BonaCibo isimli mama buldum fakat kilosu 11 liraya falan denk geliyor kalitesinden süphe ediyorum şuan site güvenilir duruyor ama yine de kararsız kaldım sizin peki kaliteli ama saha uygun fiyatlı mama öneriniz var mı ?

15 CEVAP

ryuusensei

Bütçeniz fazla uygun değilse şu mamalardan size en uygun olanı seçebilirsiniz uygun fiyatlı ve fiyatına göre iyi mamalardır bunlar; exclusion, bozita, matisse, prochoice, bonacibo.

Reyaura

Çok pardon ya benim kafam goody mamaya gitti:)

iozksn

Merhaba,
Ben yaklaşık 4 aydır Bonacibo kuru mama kullanıyorum ve herhangi bir sorun gözlemlemedim. Tavsiye ederim.

Zynpkck

Öyle abartıldığı gibi kötü mamada değil bonacibo içiniz rahat olsun her kedinin bünyesi değişiktir zaten bende ilk geldiği zaman annemi bütçe konusunda ikna edemeyince bonacibo almıştım hiçbir sağlık problemide yaşamadım şükür şuan golosi kullanıyorum zaten 7.5. kilosu 100 tl pahalıda değil :)

mimimomo

ben de emziren anne ve yavrulara (mama yeme durumuna gecince) bonacibo verdim. anne neyse de yavrularda 4.5 aya kadar sorun gozlemlemedim. tuyleri - kilolari - diskilama durumlari gayet iyi durumdaydi. destekleyici uygun ev gidalari ile bence uygun. fiyat benim icin en uygun aralikta olan bona gibi gorunuyo:((

not: anne icin 1 paket mico almistim, onu begenmedi bak. nedenini bilmiyorum :)

gulsaha

golosi

SenanurKsl

Teşekkürler

Zynpkck

Golosi alın bence matisseden bir tık daha ucuz

SenanurKsl

Çook teşekkür ederim hepinize önerilerinizi dikkate alıcam

Reyaura

Golosi = zehir

Zynpkck

Golosi zehir filan değil ben kulllanıyorum gayette memnunum içeriği bahsettiğiniz mamaya göre bin kat iyi ki eğer bütçeniz yeterse matisse alın yetmesse en ideali golosi :)

Kimsecik

Valla ben korka korka yeni sipariş ettim uzun süre kullanıcağımı sanmıyorum daha kaliteli mama ile karıştırıcam bu ara maddi buhranlardayıum mecbur kalıp aldım bakalım ne menem bir şey inşallah dokunmaz kedime ...

v4freedom

Golosi en iyi fiyat kalite mamadır.

SenanurKsl

Ciddi misiniz neden ?

SenanurKsl

Arkadaşım proplan hediye vericek onu deniycem bakalım bidaha çok alabiliceğimi sanmıyorum proplanı inşallah ona alışıp farklısını reddetmex çümlü o bitince golosi falan denemel istiyorum çok zorda kalırsam bonacibo