Kedimin İğne Parası ?

Zynpkck

İyi günler arkadaşlar bugün veterinerim

9 CEVAP

Zynpkck

Teşekkür ederim desteğiniz için inşallah güzel haberleri vereceğim :)

Elifmuzeyyen

Geçmiş olsun kediciğe iyileşir inşallah hemen. Veterinerinize güveniyorsanız içiniz rahat olsun gerçekten aşılar pahalı olabiliyor bazi veterinerler ticaret gibi görüyorlar bu bir gerçek ama siz guveniyorsunuz bu zamana kadar sizi rahatsiz eden bir tutumu olmamış anladığım kadarıyla. Parasindan ziyade acaba teşhis doğru mu bir veterinere daha gitseniz mi diye düşündüm..

Zynpkck

Zaten intihaplı akıntısı vardı ilk kanlı gelmişti sonra sarımsı sonra halsiz bide çok güzel anlattı hastalığı neden olduğunu yani kızım iki günde çöktü resmen ufak bi şehirde yaşıyorum googlede çok güzel yorumlar almış bi veterinerdi çok araştırma yaparak gitmiştim o konuda sorun yok zaten :)

Elifmuzeyyen

Iyi bir hekim bulmaniza sevindim malum küçük şehirde yasayanlarin derdi oluyor bu ben de dahil. İnşallah iyileşir hemen kediniz. Güzel haberlerini bekliyorum :') iyileşti derseniz sevinirim

Elifmuzeyyen

Çok geçmiş olsun onlar bizim evladımız kardeşimiz oluyor sizi iyi anlıyorum :')

Zynpkck

İyi günler arkadaşlar bugün veterinerimize gittik hastaydı rahim ağzı intihabı başlangıcı var denildi antibiyotik tedavisine başlandı üç tane iğne vuruldu günlük 130 tl 4 günlük 520 tl çok pahalımı bütçemizi çok zorlıcak sizce çok pahalımı yoksa normalmi ?

AyseBerraAydin

Tehlikeli bir hastalık, bir veterinere daha götürün sonra karar verin. Dikkat edin veteriner bu veteriner den kaliteli olsun veya aynı seviyede olsun. (Olmalı)

Zynpkck

Yok veterinerimden memnunum nerdeyse bir yıldır burda muayene oluyo hem çok iyi açıklama yapıyo hemde bizi rahatlatıyo sadece 520 tl ne biliyim çok pahalı heleki aile desteğiniz yoksa ama kızımın sağlığı için herşeyi yaparım

Zynpkck

Zaten başlangıç seviyesinde dedi erken teşhis önemliymiş bu konuda iki gün boyunca ömrümden ömür gitti zor ya evladım gibi olmuş