Kızgınlık Dönemi Fazla Sık Oluyor

Gamzeakann

Arkadaşlar merhaba.. 6 aylık kadar kedim var dişi adı sakız.. 1 ay önce ilk kızgınlık dönemine girdi 1 hafta zor da olsa atlattık fakat bugün tekrar başladı veterinerimiz bize 3 aylık süreci var sonra ki kızgınlık dönemi için demişti ama daha yeni 1 ay oldu. Normal mi bu durum?

3 CEVAP

Mayis1

Kediniz çiftleşmediği için kızgınlık dönemi tekrar eder. Kısırlaştırmak için de henüz erken bence

BanuYuzgec

Bizim kedimizde de aynı durum olmuştu çok sık olmasa da görülebiliyormuş bu durum kist olabilir demişti veterinerimiz ama kısırlaştırırken karşılaşmadık öyle bir sorunla

Gamzeakann

Bence de kısırlaştırma için çok erken bide ben 1 kere anne olsun istiyorum bencillik yapmak istemiyorum. Ama çok şaşırdım daha yeni geçti tekrarlayınca panik oldum