Kedi Kumu Sorunu

Zynpkck

Ya arkadaşlar ben normalde iki üç aydır ever clean kullanıyorum fakat şuan fiyatları epeyce uçmuş bana önerebileceğiniz tozutması ve kokusu az olan bi kum varmı ? Mio quik ve sanicat kullandim memnun kalamadım başka öneriler olursa sevinirim :)

6 CEVAP

Elifoo

Bu kum konusunda ben de çok sıkıntı çektim fakat şu an pisi pisi kullanıyorum gayet memnunum. Tozutmuyor kokuyu hapsediyor topaklanması da iyi daha ne olsun :)

Zynpkck

Umarım bulabilirim :(

Zynpkck

Reflex kedi kumu nasıl bilenler yazarmı ?

ryuusensei

Ever Clean hayvanlar üzerinde test yapıyor diye duymuştum zaten o kadar fiyatı hakettiğinide fazla düşünmüyorum. Mırmır kullanabilirsin çoğu kişi baya memnun diye gördüm buralarda kedi kumları hakkında bi soru vardı bulabilirsem linki atarım.

Zynpkck

Atarsan sevinirim ya çokca başlık atıldı ama çok gerideler bulamadım

Terranova

Biokats diamond care