Apartman Dairesinde Bakabileceğim Bir Dost :)

ben uzun zamandır köpek sahiplenmek istiyorum ama apartmanda yaşadığım için ona uygun bi ortam sağlayamamaktan korkuyorum açıkcası . sizce apartman hayatına en kolay uyum sağlayabilecek köpek ırkı hangisi ?

7 CEVAP

Alicveben

Küçük ırklar daha uygun olabilir chihuahua çok yanıltıcı çünkü çok gürültülü köpekler evde beagle uygun olabilir (lütfen köpeğimiz cins olucak diye pet shoplardan yada bu kirli ticareti yapan hiç bir yerden almayın bu sitedede bir sürü ilan var köpek barinaklarınada uğrayabiliriniz)

Ayse_naz_G

küçük ırk olarak pug,chihuahua,pomerinian gibi köpekler olabilir büyük ırk olarak ise golden,alman kurdu,çatalburun,pointer,beagle olabilir :) ben çatalburun besliyorum ve bakımı çok rahat

minnoskoss_123

Barınaklardan gelişimi durmuş bir dost kurtarın bence. Ne kadar küçük olsalar da kalplerindeki sevgi o kadar fazla. Eğer barınaklardan böyle bir dost bulamazsanız ben size Jack Russel Terrier cinsini sahiplenmenizi öneririm. Bu sitede de ilanları var. Linkini koyarım. (Para ile satılmayan bir dost sahiplenin, para ile satılıyorsa şikayet edin lütfen) İlan linki—> https://sosyal.petlebi.com/kopek-ilanlari-istanbul/jack-russell-terrier

EMRAH12

Pug olabilir

poomerian boo chow chow chihuahua terier golden

king charles cavalier de tavsiye ederim. iyi huyludur küçük ırk olması da apartman ortamına uygundur. Genelde sessiz sakin bir dostumuzdur :)

Heathcliff

Maltese,Schanuzer,Cocker,Cavalier King Charles Spaniel,