Acil Yardım Edin

kedimin karnı şiş henüz 2 aylık yemek yiyince daha şiş oluyor ve miyavlama sesleride değişti artık sessiz miyavlıyor ne yapabilirim

6 CEVAP

Zynpkck

Tuvaletini yapamıyo olabilirmi yada kabız bi kontrol et bence

Elifmuzeyyen

Tuvaletini yapamiyorsa bir tatli kasigi zeytinyagi icirin veya arka kismina pamukla sürün ama nazikce tahris edecek kadar bastirmadan

Anonymus813797

Karnını çok ovalaman gerek bende bir ara 3 günlük yavru besledim 6 gün kaka yapuırmaya çalıştım yapamadı. Daha sonra karnını aralıksız 4-5 saat ovaladım kabız olmuş sesi falan da çıkmıyordu. İyileşti sonradan başka bir sebepten kaybettik. Karnını ovalayın kabız olduysa eğer bir süre sonra zaten bacakları da şişer.

Elifmuzeyyen

Gazi falan olabilir yemekten sonra böyle bebeklerdeki gibi cikartmak gerekirmis yavru kedilerde. 2 aylik ya küçük bu da bir yavru sonuçta bebek o da. Karnini ovalayin bir de böyle sirtini ovalayin

Kimsecik

Zeytinyağı içirebilirsin ama bir çay kaşığı yeter bence.Birde yaş mama verin kurumamayı kesin.Tuvalete çıkmıyor ise parazit tedavisi olmadıysa kesinlikle başlayın iç parazitte şişlik yapar çünkü.

tuvalette herhangi bir sıkıntı yok yapıyor kontrol ettim kanlı ishal falan değil biraz iyiyleşti gibi şuan evin içinde ama nerde uyuduğunu bilmiyorum