Kedim Kustu Aşıları Bir Ay Önce Yapılmıştı

sdfkllli

arkadaslar kedim kustu , arastirdim ic parazitten olma ihtimali var yazilmis . ben 1 ay once iç dış karma aşılarını yaptirdim veteriner 3 ay sonra gelim dedi aşı tekrarı için . aşılara ragmen parazit olmasi mumkun mu ? beni bilgilendirebilir misiniz ?

2 CEVAP

gulsaha

parazit olmama ihtimali çok yüksek. Tüy kusmus olabilir ki bu durumda kusmuğundan belli olurdu. Bunu önlemek için balıklı mama gimcat kullan birde sık sık tara. Yok eğer tüy yumağı ile alakalı bir şey yoksa ateşini ve ıshalını kontrol etmelisin. Eğer bu ikisi varsa hemen veterinere götür.

sdfkllli

tesekkur ederim gulsaha