Kedim Daha 1Aylık Yeni Yeni Kurumama Kullanıyorum Çokufak Tanelı Mama Önerebilir Misinizzz

Derin_sila

Kedim dişlerinden dolayı

9 CEVAP

Reyaura

Kuru mama için yaşı erken yaş mamayla ve süt tozuyla baslamalisiniz. Aldiginiz kuru mamayi suda ezip verin eger illa kuru mama vericekseniz

Mayis1

Henüz çok küçük kuru mama değil anne sütüne ihtiyacı var. Süt anne bulamıyorsanız süt tozlarından alın. Yaklaşık 2 hafta sonra da yaş mama falan vermeye başlayabilirsiniz bence. 2 aylık olunca da yaş mama ile kuru mamayı karıştırıp verebilirsiniz. Ben kedilerimde yaş mama kullanmayı pek tercih etmiyorum ancak kedi 1 aylık olduğundan yemesi dahakolay olur.

Zeus1616

Cok az anne sütü aldigi icin evde hazirlarsaniz daha iyi olur demisti veteriner Kemik suyu kaynatin icine pirinc havuc kiyma patates atin Pisince iyice ezin ve sulu bi kıvam olsun Her gun mutlaka biraz yogurt Bagirsaklari tam gelismemistir cunku Yogurt bagirsak florasina iyi geliyor Bir sure ishal olacak ama zamanla gececek dedi doktor bize Biz aynen boyle besliyoruz Kabinda kuru mama illaki oluyor meraktan arada gidip yiyor biraz ama genelde 3 ogun ev mamasi veriyorum ....

Reyhankoca

Royal canin baby and mother.ilk bundan almıştım bitti anne kedimizin mamasını yiyorlar Proplan yavru kedi maması.benimkilerde 4 tane 40 günlükler.yas mama da yiyorlar.

Reyhankoca

Royal canin en minik taneli olani

Reyhankoca

Evet anne sütü emmesi gerek.ek olarak veriyorum alissinlar diye

Reyaura

Royalcan minik taneli degil

Derin_sila

Zaten aldım onu veteriner normal bebellerın 6 aylık olanından alın onu verın daha yararlı olur dedi onu verıyoorum ama evde 2 3 saat olmasaam acıkırsa diye korkuyorum ondan kaynaklı

kedi72111

Bende kullanıyordum sorun degil