Merhaba

Reyhankoca

Daha önce de sormustum yavrularım büyüdü serpildiler.annemiz british peki bu bebislerin 2 si farklı. Tekir kedi mi olmuşlar sizce

4 CEVAP

dollfacepersian

Babada british ise yavruların farklı renklerdeki british shorthairlerdir. Yavruların renklerinde british ler olması mümkün

Alicveben

Babalarını cinsi

Alicveben

Biri smokin tekir diğeri colico tekir sanırım ama tüyleri British gibi kısa görünüp uzun ise farklı renkte British tir bence

Elifmuzeyyen

Çok güzeller maşallah. Boşverin cinslerini merak etmissinizdir belki ama çok güzeller zaten cins olup olmamalari hiç önemli değil bence. Sağlıklı olsunlar en önemlisi bu..