Kedim Dikişlerini Koparmış.

joeythecat

Arkadaşlar merhaba. Erkek kedim 5-6 gün önce kısırlaştırma ameliyatı oldu (dikişleri 3 gün sonra alınacaktı). Bir testisi kanalda sıkıştığı için karnı da açıldı ve orada kalan parça alındı. Kedim bu gece yakalığından kurtulup dikişlerini koparmış. Veterinerimiz evimizden uzakta olduğu için ancak saat 11-12’de gidebileceğim. İlk müdahale olarak dikiş bölgesini batikonladım ve Furacin krem sürdüm. Fotoğraf ekleyeceğim. 12’ye kadar yapmam gereken ek bir şey var mı? Ve o saate kadar acaba mikrop kapar mı?

3 CEVAP

joeythecat

Merhabalar teşekkür ederim ilginiz için :) Evet veterinerimize gittik. Kedimin iki gün önce dikiş yeri iltihaplandığı için ve üstüne böyle bir olay yaşandığı için vetimiz yara iyileşene kadar (3-4 gün kadar) kedimizin klinikte kalmasını uygun gördü ve açılan yaranın da önemli bir sorunu olmadığını söyledi.

Elifmuzeyyen

Bir sıkıntı olmamıştır inşallah muhtemelen veterinere çoktan gittiniz nasıl durumu

Elifmuzeyyen

Gecmis olsun :')