Kedim Sürekli Hırlıyor ?

melikealgin

Kedim daha once uyurken veya uyundıktan sonra hırlardı.Dünden beri bu surekli hale geldi yururken bile hırlıyor.Sebebi nedir ?

9 CEVAP

Zynpkck

Birşeye sinirlenmis yada ürkmüş olabilir hırlıyomu gırlıyomu gırlıyosaya kendini rahatlatmaya çalışıyodur yada huzurlu mutludur :)

v4freedom

Ona küçük süprizler yapın

Kimsecik

O ufacık yavru hırlamıyor!

İlk kediniz heralde....

Kediler mutlu memnun olduklarında mırlarlar mır mır mır kalın içerden gelen bir ses çıkarırlar bazı yeni kedi besliyenler bu özelliklerini bilmedikleri için hırlıyor derler :)

Ecerana

Bizim Bi kedimiz de öyleydi sürekli mırıldardı bizim yanımızda bizi çok severdi biz de onu çok sevdiğimizden sürekli oyun oynatırdık ve uykusu geldiğinde mutlaka bizim yanımızda bize temas ederek uyrdu ve sürekli mırıldardı bnde o yüzden adını mırıltı koydum:) bnce güzel isim cuk oturdu kediye :D

kedi72111

Oda çok güvende olduğunu biliyor sizi çok seviyor

melikealgin

Hırlıyo simdi normal ama bazen abartıyo

Zynpkck

Acaba canı yanıyo olabilirmi bi baksanız

melikealgin

Patilerini kontrol ettim karnına da dokunuyorum tepki vermiyo acısı yok su an hırlamıyo normal :/

melikealgin

Evet oyun oynuyoruz surekli o zaman da yapıyo su an kesildi sadece uyurken yapıyo :)