Tırmalama Tahtası Önerir Misiniz ?

Balimbesiktas

Merhaba, kedilerim tırmalama tahtası kullanmayı seviyorlar, tabi koltukları da tercih ediyorlar, en son aldığım tırmalama tahtası çok çabuk bozuldu hatta halatının kalitesizliği yüzünden dağıldı ve kedilerimin tüylerine bile yapıştı saman gibi oldu heryeri batırdı neyseki attım. Ucuzda da değildi ürün. ancak yeni bir tane almam gerekiyor. büyük ev gibi olanlardan alayım istedim, devrildiğinden şikayet edenler var. sizin sağlam bir tırmalama tahtası öneriniz var mıdır ? şimdiden teşekkür ederim

9 CEVAP

gulsaha

Benim yüzüm tirmalama tahtasindan yana hiç gülmedi o yüzden ben kaliteli halatı kendim alıp masa bacaklarına falan kendim sarıyorum tüm masa bacağını değil ama. Devrilmiyorda kedim mutlu ben mutlu

Gul36

Büyük ev gibi derken ağaç gibi olanları kast ediyorsanız ben ************'dan aldığım Tectake marka tırmalama ağacından çok memnunum, bir bakabilirsiniz.

Kimsecik

Yok ben direk koltuk öneriyorum :) hiç kullanmadım o nu kullanan kedide az zaten.

kedilerim2018

instagramdan ..@pudratırmalama ya bir bakın.ben oradan aldım ve çok memnunum..

mimimomo

en guzeli ikinci el bi koltuk alip kedilere vakfetmek sanirim (tirmalama tahtasindan ucuza gelir gibi gorunuyor) bende de baya eskimis koltuk var, sirf bu nedenle atamiyom simdilik; gelecekteki pisisini bekliyor:)))))

Balimbesiktas

cevaplarınız için çoook teşekkür ederim hemen inceliyorum,
eski koltuk yerine benim tazecik koltuklarımı tercih ediyorlar malesef, tırmalama tahtasını kullanıyorlar ama son aldığım dayanamadı onlara yeniden almam şart oldu.

mimimomo

ben bi karar aldim, paylasmak isterim: denk gelip de devrilmis / budanmis bir agac gorursem, makul olcude bir parcasini alip evdeki uygun bi koseye/duvara sabitlemeyi dusunuyorum. valla bak. olmaz mi dersiniz? cok olabilir gibi geliyo su an bana..

BatmanF

ben aldım pişmanım doğrusu hiç kullanmıyor.

Cldkgkcs

Ben özel bir tahta almadım ahşap taburenin bacağına o ipten alıp kendim yaptım kedim de gösterdiğim hatırlattığım sürece gidip tırmalıyo ama ona hususi gitmiyo nerde bulunursa orayı tırmalıyo