2 yavru (3) aylık kediye acil yuva arıyorum.

Melekanne
Melekanne

355 Puan

Sokakta 3 ay önce yeni doğmuşken aldım.Zarar görmemeleri için bu kadar bakabildim.Kedi alerjim olduğu için ağzım gözüm silmekten yara oldu.Onları sahiplenmek isteyen birileri var mı? Yoksa ormanlık bir alana bırakmak zorundayım.


15 CEVAP

dilaykablan
dilaykablan

14407

Sağlık probleminizden dolayı bakamamanızı anlayabiliyorum ancak ormanlık alana bırakmak nedir? 3 aylık yavrular ormanlık alanda nasıl yaşar, ne yer ne içer? Bunları da düşünmüşsünüzdür herhalde. En azından daha güvende olabilecekleri bir bahçe vs. araştırsaydınız keşke.


Melekanne
Melekanne

355

Sen bırakabileceğim bir yer söyle hemen götüreyim oraya?


Melekanne
Melekanne

355

Sokak güvensiz,kimse bahçesine istemiyor.Çamlık diye tabir edilen mesire alanları var.Piknikçilerin kullandığı,tabiki ıssız bir ormana götürüp atma niyetinde olan biri olsam buradan yardım istemezdim.AKIL VEREN ÇOK YARDIM EDEN YÖK.Güya hayvanseverseniniz.


dilaykablan
dilaykablan

14407

Kusura bakmayın ama GÜYA HAYVANSEVER olan sizsiniz. İstanbul'dayım sitemizin bahçesine seve seve alırdım ama İzmir'desiniz. İzmir'deki dernekleri araştırmanızı tavsiye ederim, mesire alanında kışın kim piknik yapacak da onlara bir lokma verecek. İnsanlarımız normalde bile bir lokmayı çok görürken bu canlara. Hayvanseverlik aldım eve en azından büyüdüler kurtarırlar kendilerini demekle olmuyor, 3 aydır eve alışmış bir kedi sudan çıkmış balığa dönecek şimdi sokakta.


Reyaura
Reyaura

15210

Benimde kedi alerjim var evimdede 5 kedi var istedikten sonra herşey mümkün. O camlik pikniklik alanlar yazin kullanılıyor sonbahar ve kış kimsenin ugramadigi yerler ve yicek hiçbirşey yok. Bulundugunuz sehirde kedi barınağı var mi onu araştırmalısınız yoksa kedi sahiplendirme sitelerine fotograf yükleyebilirsiniz yada instagram sayfalarına. Şuan ankarada yaşıyorum burda olsaydiniz besleme bölgeme alirdim..


Melekanne
Melekanne

355

Bu yavruları 1 ay önce instgramdan sahiplendirdim.Ancak bir er hafta aralıklarla geri getirdiler.Barınakların sokaklardan da kötü şartlar altında olduğunu gördüm.Akıl vermek yerine gerçek bir aile olabilecek Kişiler ile iletişime geçmek istiyorum.


Reyaura
Reyaura

15210

Hastaligini bahane edip ormana birakmayi düşünmeyen iyi bir ailesi olur umarim..


Zynpkck
Zynpkck

12380

Keşke en başından eve almasaydınızda sokağa alışsalardı açıkçası benimde alerjim var ve kalp rahatsızlığım var her sabah aralıksız hapşuruyorum gözüm tüm yaz boyunca kaşındı bakın ben kızım bıraktımmı HAYIR madem alerjiniz var niye alıyosunuz rica ediyorum o minicik canlara az acıyın o mesirelik alan dediğiniz yerde bir ay bile yaşayamazlar bırakın mamayı onların dışardaki virüslere bile bağışıklığı yok ve daha sadece üç aylıklar bu hayata tutunamazlar ve tek suçlusu siz olursunuz gidin başka sitelerede ilan verin bulursunuz asla ama asla hayvanlara bu kötülüğü yapmayın !!!


Zynpkck
Zynpkck

12380

Ve ayrıca hastalığınız üç ay boyunca uydumu şimdi takıyosunuz Allah akıl fikir versin ne diyim


Nurada
Nurada

2646

İzmirde kedi evleri var besleme alanları oraya bırakın. Gönüllüler mama su koyuyorlar oraya. Ormanlık alan pek akıllıca değil


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 273 Görüntüleme
  • 15 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 11933 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR