Köpeğim Kuru Mama Yemiyor

chem1cal

arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 yaşında minyatur pincherim var bu gune kadar hep kuru mama vardim hiç bir sorun yaşamadım fakat son 2 haftadır kuru mamadan uzak duruyor ara sıra annem sanırım yemek vermiş su an ac geziyor ödül mamasını parcalıyorum biraz da kuru mama alyorum elime 3 5 tane iyiyor .

ProPlan Küçük Irk için somonlu yem kullanıyordum ondan vaz geçince tavullu aldım onu da yemedi

tekrar nasıl alıştırırım yada ne yapmam lazım açlıga ne kadar dayanır bilmiyorum

3 CEVAP

v4freedom

Allah allah. Islak mama ile karıştırdınızmı ?

Kimsecik

ıslat kemik suyu ile yiyecektir.

chem1cal

ıslak mama siparişi verdim yarın gelir deniyecegim karıştırıp vermeyi olmadı kemik suyu denerim