Krurulmuş Akciğer Kullanan Var Mı ?

Cldkgkcs

Kedimin dişleri kaşınıyor elime koluma saldırmaya başladı petşopta kedi otlu bi ürün görmüştüm doğal tahta çubuklar şeklinde sadece merak edip sormuştum bugün almak için gittim ama kalmamış onun yerine bana köpekler için kurutulmuş akciğer tavsiye etti veterinerimiz de kediye de kullanılabilir dedi deyince aldım ama sonra kendi veterinerim kullanma bakteri barındırabilir dedi sizin fikirleriniz neler ? Bu üründen kullanan var mı ? Fotoğrafını da aşağıya koyuyorum

2 CEVAP

Cldkgkcs

Bana akciğer şundan dolayı zararlı veya sakatatları verme veya midesine ağır gelir vb gibi birşey söyleseydi daha iyi anlardım ama bakteri barındırır deyince bende biraz havada kaldı hani kuru mamaların ne kadar bakteri barındırdığını biliyor muyuz mesela insan yiyeceklerinin çkktığı fabrika ortamları bile ne kadar rezil durumlarda olabiliyorken mikrop bakteri zaten birçok şeyden maruz kalabileceği birşey... Acaba akciğerin kendisinde bulunup hayvandan geçebilecek bakterileri mi kastetti.. Bilgisi olanlar bekliyorum cevaplarınızı çok merak ettim açıkçası sever kemirirse dişlerini güzel kaşıyacak hemde vakit geçirebileceği birşey ama paketi de açmadım münakaşa sonrası aklıma yatmazsa başka birşeye değiştiricem :)

Cldkgkcs

Cevap ?