Çok Acil Yardım !!!

ecedalin

Merhabalar kedim şeker kızgınlıktaydı . Yaklaşık 2 veya 3 gün önce yatağında kahverengi bir sıvı gördüm. Nedendir acaba ?? Kedime internetteki yöntemleri uyguladım. Fakat kendini sanırım hamile sanıyor yada geçen seferki kedi ben görmeden onunla çiftleşmiş . Davranışları hırçınlaştı , göbeğine ellettirmiyor . Yaklaşık 1 haftaya ultrasona gideceğiz . Umarım hamile değildir. Eğer hamile olsaydı hala kızgınlıkta olur muydu ?

3 CEVAP

gulsaha

Hamile kalınca kizginlik durumu bitiyor diye biliyorum. Ama kediden kediye değişiklik gösterir mi bilmiyorum

Reyaura

Hamile kaldiginda kızgınlığı devam eder ama kaldiysa eğer henüz karnini eletmeme gibi bi durum olmaz o karni belirginleştiginde oluyor

Kimsecik

Kedilerim hamile kaldığında karnını elletmemeyi bırakın tam tersi sevelim okşuyalım diye karınlarını açıyor yatıyorlardı bence elletmeme durumu tamamen efsane yavrulara dokunursan kabul etmez mevzusuda saçma benim elime doğpdular ilk günden 2 aylık olana kadar hergün en az 2-3 kez herbirini aldım durumlarını inceledim kedilerimde gördü ve hiç biri yavrusundsan vazgeçmedi bence doğru bilinen yanlışlar çok hamileysede bir döneme kadar miyavlama oLUR.