Composure Sakinleştirici

semih85

Merhabalar; bugün kedimin kuduz aşısı vardı ve yine olaylı bir veteriner günü geçirdik. Veterinerimiz bu tableti önerdi kullanıp sonuç aldığımız hırçın kediler var dedi. Aranızda kullanan yada bilgisi olan var ise fikirlerini paylaşırsa sevinirim. Bu arada kedimin bir vaşak kadar vahşi olduğunu düşünün :)))))

4 CEVAP

melikealgin

Hahaah :D bizimki de bazen o kadar vahsi olabiliyo ama ilac kullanmayın bence bi sure sonra duruluyolar

semih85

valla kendisi 15 aylık ama hiç durulma belirtisi yok :)) akrabalarımız evimize gelemez oldular :)) Bu arada ilaç değil anladığım kadarıyla bitkisel içerikli bir takviyeymiş. Baya baktım internetten ama kullanıcı yorumu bulamadım.

Cldkgkcs

Merhaba söylediğiniz ilacı bilmiyorum ama bende bugün yolculuk için bi sakinleştirici aldım adı 'pet calm' içeriği bitkisel lavanta kedi otu özü fesleğen vb gibi.. Daha beterleri varmış Allaamm :D

2 sene sonra cevap yazmış oluyorum ama biz 2 kedimizede başladık veteriner tavsiyesiyle. 2side zor koşullardan kurtardığımız çocuklar olduğu için sorun yaşıyorduk. İlaç olmasa bile doğru dozda düzenli kullanım gerekiyor sonuç almak için. 10. günümüzdeyiz ve biz sonuç almaya başladık. Gitgide daha uysal ve özgüvenli olduklarını görüyoruz.