Kedim Saldırganlaştı

cakilcakil

kedim erkek ve 2 yaşında.
birkaç günlüğüne bizden ayrı başka bir evde kaldı, evimiz de tadilattaydı ve o döndüğünde de bitmemişti. bir sabah patisi kapıya sıkışınca bize saldırdı, sonra dışarıdan gelen kedi seslerini duyunca tekrar bize saldırdı. dün ve bugün tekrar dışarıdan gelen sesleri duyunca saldırdı.
odaya kapattık ancak gözleri sürekli olarak simsiyah. veterinere sorduk kısırlaştırılması gerekiyor dedi. ne yapmalıyım bilmiyorum, bir fikri olan varsa lütfen yazsın.

2 CEVAP

melikealgin

Kisirlastirin.Onun icin en iyisi bu

Cldkgkcs

Sadece kızgınlıktan değil anlaşılan söylediğiniz durumlar da onu baya tedirgin etmiş, art arda gelmesi sürekli bi tehdit olarak düşündürüp savunmaya geçirmiş olabilir kendini