Arkadaşlar Merhaba. 2 Buçuk Aylık Bir Disi Kedim Var. Angora- Tekir Melezi. Sorum Şu.

Tomriskaan

Kediler kaç ayından dışarı çıkıp gezebilir. Çünkü kedim evde sıkılmasın istiyorum. Evimizin bahçesi yok ama zemin. Pencere direkt yola açılıyor (araba geçen yol deyil) sokakta baska kediler de oluyor kocamanlar. Ama onlar penceremin önüne gelip kedimle koklasiyorlar kavga etmediler hiç. Sizce dışarı çıksa geri gelir mi ? Yoksa pencereyi kapalı mi tutayım

16 CEVAP

Tomriskaan

Merak edenler varsa: evde sikildigi için eve baska kedi getirdik. Fazla stres yaptı. Geri gönderdik o kediyi. Bir anne bir yavru kedi beraber getirdik eve. Onlarla da kavga etti. Tekrar yavru kedi getirdik onu da neredeyse parçalayacaktı. Sonunda pencerenin önüne oturabileceği yer yaptım. Ordan dışarıyı izliyordu falan. Gündüzleri pencereyi açıyorum. Aşağı iniyor pencereden . Güneşte uyuyor biraz geri içeri geliyor. Şimdi daha sakin. Kendi kendine yiyecek ot bulmaya da başladı artık. Ama hâlâ eve baska kedi sokmuyor.. . Olsun )))