Yavru Labradorum İçin Kuru Mama Tavsiyesinde Bulunabilecek Var Mı ?

savas88

Merhabalar 7-8 haftalık bir labrador sahibiyim.kuru mama olarak tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı

2 CEVAP

Tikih

nd , acana , orijyen , bonocibo , hills ve advance olabilir . fakat royalcanin ve proplan kullanmanızı önermem

Merhaba çiğ beslenmesini öneririm bunu okuyunca ne çiğ mi parazit yapar saldırganlaştırır diye düşünmeyin :) öncelikle çiğ beslenme doğaları gereği doğal hiçbir işlem görmeden et kemik ve sebze ile beslemedir sizin daha çok bilgilenmeniz için facebook “Köpeklerde Çiğ Beslenme (Raw&Barf” gurubun da bir post açın size yardımcı olurlar bu tatlı labradora barfla sağlıklı uzun yaşam dilerim:)