Açıklayabilene Helal Olsun

Kedicihanim

Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce kedim erken doğum yaptı ve yavrular 3 gün sonra öldü. O gün memesine süt inmemişti. Doğum yapacağı asıl vakitte yani bugünlerde memesine süt inmiş ve mahallenin büyük kedilerini emziriyordu. Biyolojiyle mi alakalı bu durum ? Yoksa emzirdiği için mi süt indi memelerine?

7 CEVAP

Kimsecik

Biyolojik saatine göre gerçek doğum yapacağı zaman süt memelere iner.

Kimsecik

Ama o yavruların süte ihtiyacı kalmamış keşke daha ufak süt anne arıyan yavrular alsaydınız sütünden daha büyük fayda olurdu.

Fızyolojıyle ılgılı. ınsanlarda da boyle erken dogumlarda gün farkıyla gec gelır. emzırmeyı bırakırsa sut salgılaması da kesılır ama kedının ınen sutunu enjektor yardımıyla sagmanız gerekır

Kedicihanim

Bölge olarak besleme yapılan bir yer yok burda.. karaman'da süt anne arayan varsa tabiki yardımcı oluruz kızımla

Kedicihanim

Pamuktekirdag, emzirdiği kediler gitmiş, çağrıyo gelsinler diye ama sabahtan beri yoklar. sizce memeleri mi acıyor? Enjektörle sağmam işe yarar mı?

yavrulara seslenıyo olabılır. memelerı sertlesmısse sagabılırsınz. elınızle masaj yaparak rahatlatın hem sertlesmıs bolumler varsa gormus olursunuz. ınsulın enjektoru kullanabılırsınız (ıgnesız kısmını

![Resim açıklamasını girin](http:///Users/nurcangokmen/Desktop/fe7b9a48-d173-45ca-849b-02aa3580eb86.jpg
/Users/nurcangokmen/Desktop/d6b518bc-0e45-472f-8a6d-9e403d7d0b43.jpg
/Users/nurcangokmen/Desktop/62c7ed4e-ece2-4e1d-ae13-201408d4b0ac.jpg "Resim açıklamasını girin")

Kedicihanim, enjektorlerın resmını koymaya calıstım sımdı ama koyamadım bılgısayarla alakalı sanırım