Kedi Kısırlaştırma Sonrası

Aminto

Yarım saat önce eve geldik kısırlaştırma ameliyat oldu şu an kendinde ama çok panik kendini oradan oraya atıyor kendine zarar verecek diye çok korkuyorum yanına yaklaşınca dahada panik yapıyor ne yapabilirim yardım edin ne olur

3 CEVAP

Kimsecik

Şuuru açık değil kapalı bir odada kendine zarar veremeyeceği bir yerde dursun.Altına kaçırabilir.göz bebekleri büyük açık ama tam göremiyor arada bağırabilir telaşa gerek yok geçicek.

Kimsecik

Bir şey yedirmeye çalışmayın dilini pamukla ıslata bilirsiniz su içirmeyede çalışmayın.

Aminto

Göz bebekleri çok büyük evet rahat .yer ayarladım yastık var etrafinda ama hafif bi Kanaması oldu arada veterineri aradım korkulcak bir seu olmadığını söyledi fazlalaşırsa arayın dedi hatta iki üç veterinere sordum onlarda öyle dedi ama elimde değil korkuyorum ya