Acil Yardım

kardeşimin doğum günü yaklaştı ve hayalinde hep bir british shortair kedi isteği vardı sokak hayvanlarını her hafta hatta hergün beslemeye çıkan biririsidir hayvan sectiğini düşünmeyin varsa yavrusu felan satın almak ıstemiyorum sahiplenebilirim

7 CEVAP

Matt

Tüm kedi sahiplendirme sitelerinde bir güzel turlayın. Bir ihtimal british shorthair veya kırması olan bi yavru kedi bulabilirsiniz.Şahsen ben ara sıra denk geliyorum.Bulamazsanızda gidin alın,sonuçta para verilmiş dahi olsa kardeşin 1 hayvanın o kafesten kurtarıp ömür boyu ona bakacak. Hergün sokak kedilerini besleyen insan british bir kediye sahip olsa bile yine gidip onları besleyecektır zaten. İnsanlara fazla takılmayın.

Matt

Bu arada 2.ihtimal için şu güncellemeyi yapayım. Bu işi ticarete dökmüş olanlardan değil,bakamayacak olupta kendi beslediği kedilerin yavrusunu sahiplendirmek veya uygun fıyata bırakabılecek olan kişilerden alırsanız çok daha iyi olur.

Dondurmacik

Hangi şehir belki yaRdımcı olabilirim

cevap verirmisiniz

petshoplara baktım 2,000 den aşağı kedi yok

kayseri

tanıdığınız varsa 1 hafta felan kaldı