Kedinin Gözündeki Yaşlanma

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşımın bahçesinde baktığı kedilerden yavrulardan birinin gözü böyle yaşlanmış. Neden oluyor bu ve ne yapmamız gerektiğini bilen varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler

9 CEVAP

cakil19921

normal insanlara kullanılan göz damlasından kullanabilirsin ben kedime ole yapıyorum

melikealgin

Gentagut göz damlası anında geciriyo

Anladım teşekkür ederiz

Nurada

Evet gentagut göz damlası iyi geliyor. 3-4 lira gibi bi fiyatı vardı en son

kedi72111

Aynen bende kullaniyorum

Elifmuzeyyen

Eger almadiysaniz gentagut yerine exocin goz damlasi kullanin. Veteriner gentagutu onermemisti exocini önermişti ve iyi geliyor kullandik biz de

Tamam çok sag olun

Zynpkck

Papatya çayı yada normal çay sürebilirsiniz :)

Arkadaşım gözüne bayat çay sürmüş fakat işe yaramamış:) Bir yavrudan diğerine bulaşmış