Köpeğimin Irkını Merak Ediyorum

Benim elime annesi olmayan iki tane bebek geldi 3-4 hafta önce. Sadece ikisi kalmış. İyi anlaştık,çok da sağlıklı ve iştahlı minnoşlar. Ancak evdekilerle birlikte bir türlü minnoşlarımın ırkına karar veremedik. Başta gözleri açılmamıştı bile dedik bir aylık falan olsunlar fark edilir ama yine de kararsızım. Sizlere bir danışmak istedim. Ne olurlarsa olsunlar seviyorum onları,benimkisi sadece merak. :)

4 CEVAP

cakil19921

melez

Alicveben

Çok minnoş ama anlayapmadım daha çok kedi lerden anlarım

Bysetterlin

Pit kırmasına benziyor

Mayis1

Bizim melez kangallarımıza benzettim. Galeriden buraya fotoğraf nasıl atılıyor ya da atılıyor mu? Eğer atılıyorsa bir fotoğraflarını gönderirim. Büyük ihtimal kırmadır ama