Arkadaşlar Merhaba Ben Kedi Sahiplenmek İstiyorum

ByAVCI

merhaba arkadaşlar izmir / çiğlide oturuyorum kedi sahiplenmek istiyorum özellikle aradıgım bir kedi türü yok fakat istegim kedinin kısır olması ve karneli aşılılarının tam yapılmış bir kedi olması ben evimde gereken her imkanı saglarım kediye 1 yasından çok büyük olmasın adaptasyonda sıkıntı olur numaram 0555 177 43 00 irtibata gecerseniz sevinirim ...

19 CEVAP

ByAVCI

peki zuhal hanım haklısınız maşallah kitap önsözü gibi yazmışsınız haklısınız ben bir annenin evladı olarak size saygısızlık yaptıysam lütfen k. bakmayın düşünemedim daha ne diyim onuda bilmiyorum sizi yadırgamıyorum her insan ara ara sizin gibi pisikolojik sıkıntılar yaşaya bilir istanbulda yaşıyorsunuz anladıgım kadarıyla orada çok iyi doktorlar var :)

sunduzhasar

Merhaba, bizim kısırlaştırılmış, gayet uyumlu ve munis bir kızımız var. Profil resmimdeki o. Adını Çirkin koymuş oğlum, çünkü şahane renkleri, acaip tuhaf karışmış, siyahlı karamelli bi şey... Dört yavrusu vardı, birini sahiplendirdik, diğerlerine bakıyoruz. Kızlardan biri annenin karamellerini almış, çil çil...Onun adı da Çilli bu yüzden... Anneyi size vermekten çok mutlu oluruz, çünkü anane de bizde:) Oğlum önümüzdeki hafta İzmir'e geliyor, gelirken getirebilir.

ByAVCI

teşekkür ederim ben sahiplendim bu site üzerinden malzemeleri yataktan şampuana vs aldım malzemelerim geldigi gibi kedimi evime alıcam inşallah :)

sophiee

Her mesajın sonuna tanıdığım doktorlar var “pisikoloji” alanında çok iyiler cümlesini ekleyip sonra da ben bir erkek olarak bayanlarla polemik yapamam bana yakışmaz dediğinizde kibar değil aksine tutarsız ve küçümseyici bir tavır takınmış oluyorsunuz. En büyük maharetiniz erkek olmak sizi tebrik ederim. Sahiplenmek istemeniz güzel ve evet zuhall isimli üyemize katılmadığım noktalar da yok değil. Ancak sizin sürekli doktor önerisi sunmanız hiç ama hiç hoş değil. Ki bir doktor psikoloji alanında iyi olmaz. Psikologtur o bahsettiğiniz.