Sıkıntılı Durum :(

Zynpkck

Cumartesi günü size bi başlık atmıştım akıntıs var diye üç günlü antibiyotik tedavisinden sonra zaten iki gündür olmayan akıntıyı tekrar sabah beyaz bi şekilde gördüm acaba antibiyotiğin etkisiyle temizleniyo olabilirmi dün doktorumuz tamamen iyileştiğini söyledi ama o iğnelerin entisiyle intihabı atıyo olabilirmi lütfen bilsi olan yazsın

7 CEVAP

Kimsecik

geçmiş olsun ama kediniz hasta onun dışında hiç bir şey anlamadım .

zuhall

Antibiyotik kullanimi genelde minimum 5 gun olur. Hele rahim iltihabiysa 7 gune kadar uzatilabilir diye dusunuyorum. 3 gunde antibiyotik tedavisini kesmek mantik degil gibi geldi. Iyilesme surecine girmis,ilaci kesince tekrar baslamis olabilir. Veterinerinize tekrar danismanizi tavsiye ederim.

Zynpkck

Şöyleki evet anlatamadım hastaydı kedim pazartesi gününden beri antibiyotik tedavisi uygulanıyodu dünde veterinerimiz iyleştiğini söyle rahimağzı intihabı başlangıcı vardı tamamen temizlendiğini iyileştiğini söyledi enerjisi yerine geldi iştahıda iyi tuvalet yapmasındada bi sorun yok ama sabah yine beyaz bi sıvı gördüm simdi yok sizce antibiyotiğin etkisiyle intihabı atıyo olabilirmi dicektim ama sabah uykusuzlukla ne yazdığımı ben bile anlamadım :D

Kimsecik

olabilir net olarak bilebilmeniz için üzerinden belli bir zaman geçip şikayetlerini geride bırakması lazım.

Zynpkck

Bi kaç gün daha gözlemlicem zaten :)

Zynpkck

Başlangıç seviyesinde olunca böyle oldu sanırım bakıcam bi kaç gün devam ederse tekrar gidicem :)

Zynpkck

şuan akıntısı yok şükür benim bildiğimde 3-5 gün arası ama bakalım :) sabahta bakıcam olmassa sorun yok iyilestik demektir :)