Kedim Yorganın İçinde Yatmak İstiyor ?

Kedimekim

Havalar sıcak olmasına ragmen kedim gündüzleri yorganın içine girerek orada uyuyor. 3 gündür sabah erken saatlerde yanıma geliyor ve arada bir çıkarak aksam 7e kadar yorganın içinde yatıyor. Akşam da bi o kadar hareketli oluyor sürekli koşup oynamak istiyor. Acaba bu yeni alışkanlığının sebebi ne olabilir ?

2 CEVAP

SEYMADUMAN

kedinizin yorganın içine girip uyumasının nedeni bence üşümesi değil karanlık bir yer istemesi olduğunu düşünüyorum. uyuması daha karanlık bir ortam sağlayarak belki de bunun üstesinden gelebilirsiniz..

Cyborg

Benim kedim de oldu olası benimle birlikte yorganın, battaniyenin altında yatar. Kendilerini güvende hissediyorlar böyle yerlerde. Ona özel bir battaniye ayarlayabilir ya da çadır gibi olan kedi evlerinden alabilirsiniz. Ama benimki yine de benimle yatmayı tercih ediyor boşuna almış olabilirsiniz. :)