Kedimde Çıkan Yara Nedir

Merhaba arkadaşlar dün gece kedimin ağzının kenarına doğru bu yarayı farkettim çok hareketli olduğu için top peşinde koştururken mi vurdu yoksa bir hastalığa mı işaret anlamadım daha önce karşılaşan var mı

3 CEVAP

ssb

Eğer yara şeklindeyse veya kaşıtarak yapmışsa kulak çubuğuyla bir kaç gün batticon sür geçmezse veterinere götürürsünüz

Ares07

Merhaba, çok benzer bir durumu ben de yaşıyorum. Kedimin boynunda, hatta aynı yerde öyle bir kızarıklık var. Kendi kendine geçiyor, sonra kaşıyor ve kıpkırmızı oluyor. Daha önce de pire damlası damlatıldığında öyle bir yarası oluşmuş alerjiden, veteriner aynı durumdan şüpheleniyor. Çok yakında aşı için veterinere gideceğim, geçmemiş olursa tekrar ilaç önerecek. Şuan madecasol merhem sürüyorum. Sizinki de böyle bir şey olabilir mi bilmiyorum. Yararlı olursa diye paylaşmak istedim.

Merhaba ben de ilk defa karşılaştım veterinere götüreceğim çok teşekkür ederim cevabınız için