Kedimin Beni Sevip Sevmedigini Nerden Anlayabilirim

Ezgikitty

Arkadaşlar kedinizin sizi sevdigini nasıl anlıyorsunuz yani mesela üç tane kedi besliyoruz üçü de çok sevimli uysallar ama biri beni görünce hep miyavliyor yatarken göbeğini falan dönüyor arada bu beni sevdigi anlamina mi gelir yoksa hani o kedinin karakteri ile mi alakalı

1 CEVAP

Tikih

Kedi sizi seviyor. Kediler sahiplerinden başka kimseye göbeklerini açmazlar . Çünkü bi kedi göbeğini açtığı anda çok savunmasız olur . Yani size güveniyor ve sizi seviyor