Kedilere Vermemeniz Gereken Bir İçecek: Süt!!!

Petgamer

Sakın bir kediye süt içirmeyin çünkü yaygın olarak bilinen bilginin tersine kediler sütü ne kadar sevselerde her kedinin süte alerjisi vardır!!!!

ÇOK BASİT: KEDİYE SÜT YASAK

4 CEVAP

Petgamer

Sağol abi de şekerin kör ettiğini biliyodum yinede sağol

bfcihangir

Agam soru sormak için burası bilgi bölümü değil. Ayrıca kediye süt verirsen (inek sütü) ihsal olur. Bunu su ile karıştırıp verirsen birşey olmaz. Öğrende gel.

bfcihangir

Ayrıca şekerli birşey yerse kör olur tuzlu yerse böbrekleri rahatsızlanır. Bunuda sen bi kenara not et. Profesör

bfcihangir

:) ya sen var ya sen :) profesör tuzu atladın ama bak :)