Kristal Kedi Kumu ???

Tikih

Merhabalar kristal kedi kumunun kedilerime bir zararı var mı ? Bazıları kansorojen diyor ? Normal kum patilere çok yapıştığı için bu kumu kullanacağım. Şimdiden cevaplarınız için sağolun

5 CEVAP

aleyn

var evet soludukları için akciğerlere zarar veriyor ayrıca patilerde yara yapıyor sert çünkü gerçekten. ve kedi temizlenmeyen bi ortama sürekli tuvaletini yapıyor hijyenik de değil bu yüzden bence.

ecedalin

Ben şuan kızlarım şeker ve karama kullanıyorum. Gayet memnunum sadece birkere şekerin patisi kanadı . Sert bir şekilde kazdıkları için .

Mukaddess

Bizde kullanıyorduk önceden ama zararlarını duyunca bıraktık. Sadece kedinize değil sizede zararlı temizlerken soludugunuz için malesef..

Busedndn

Evet zararlı, kullanabiliyorsanız bentonit alın. Patilere yapışmayan alabilirsiniz. Ever clean ya da biocat önerebilirim size.

senay54

uzun zamandır ınce tanelı parfumlu kullanıyordum her tuvaletınde hemen temızlememe ragmen agır bır koku salıyordu eve. bugun kalın tanelı bantonıt kedi kumundan aldım ötekı gıbı koku sorunum yok. patıyede yapısmıyor . otekı heryere dagılıyordu. kumun dagılması degılde koku sorundu benım ıcın . hergun ıtınayla temızlıyorum yerını . ama koku gıtmıyordu. bugun cok fark ettı.