Kedime Aşı

Sevdakkus

Kedime bügün karma aşısı yaptırdım 1-2 saat birşey yoktu fakat şuan çok halsiz oynamıyor ve uyuyor uyumasada uyuşuk şekilde geziyor. Sizce bi problem var mıdır? Normal mi böyle olması

6 CEVAP

Cldkgkcs

Aşı sonrası halsizlik iştahsızlık fazla uyuma ateş bunlar çok normal bize veterinerimiz iki günü geçerse tekrar gitmemizi ve ateşi için mor renkli calpol şuruptan verebileceğimizi söylemişti bir çay kaşığı verip çok rahat geçirdik sizde telaşlanmayın dinlenmesine müsaade edin vitamin vb takviye kullanıyorsanız aşılar öncesi verebilirsiniz:)

Nisaseyss61

Onlarda bizler gibi. Benim kedimde halsizdi yaptırdığımda. Kısırlaştırdığım zaman iyice durgunlaşmıştı. Biraz zaman vermek gerekiyo. Çok devam ederse veterinere başvurursunuz

melikealgin

Bizimki de aynisi olmustu 2 gune gecer

Sevdakkus

Birde yattığı yere bakıyorum biraz sıcak ateş den dolayımıdır iyice endişelendim

BatmanF

Karma aşı sonrası halsiz olması normalmiş veteriner bana böyle söylemişti ayrıca iştahı da kaçabiliyormuş eğer 2 günden sonra devam ederse bir danışın derim.

Sevdakkus

Teşekkür ederim